NYHET! Aktiv Trening tilbyr nå alle abonnenter tilgang til en fordelsshop med eksklusive rabatter på blant annet treningstøy og treningsutstyr i høy kvalitet og fra kjente varemerker til langt under vanlig utsalgspris.
Er løpeklokken blitt forbigått av nyere modeller, eller trenger du nye løpebukser til høsten? Som abonnent på Aktiv Trening kan du nå shoppe i vei med god samvittighet i den nye fordelsshop. Her får alle abonnenter opptil 80 % rabatt på massevis av produkter – deriblant løpetøy og smarte treningsdingser.
Du finner også kvalitetsutstyr til hjemmet, digitale enheter og mye mer.
Vi oppdaterer hele tiden shopen med nye produkter, slik at du kan finne akkurat det du mangler – eller kanskje du kan legge den perfekte gaven i kurven til en som fortjener en ekstra flott oppmerksomhet til en ekstra god pris.
Akkurat nå kan du blant annet kjøpe:
Newline løpejakke til 299 kr. Som abonnent sparer du 40 prosent av normalprisen!
Besøk fordelsshopen og se alle de gode rabattene her